Ooyala (7.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Time
ps: وخت

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Upload
ps: پورته کول

en: Title field
ps: سرليک ډګر
