Ooyala (7.x-2.0-beta3) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title
