Ooyala (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: unknown
hi: अज्ञात

en: Tags
hi: उपनाम

en: view
hi: देखें

en: Weight
hi: मान

en: none
hi: कोई नहीं

en: Import
hi: आयात करें

en: Time
hi: समय

en: Length
hi: लंबाई

en: Video
hi: वीडियो

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: @type: updated %title.
hi: @type: अद्यावत %title.

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: @type %title has been updated.
hi: @type %title अद्यतन किया गया

en: The post could not be saved.
hi: इस लेख को सहेज नहीं जा सका ।|
