Ooyala (7.x-2.0-beta3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: content
is: innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: unknown
is: óþekkt

en: Tags
is: Efnisorð

en: view
is: skoða

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: Import
is: Flytja inn

en: Time
is: Tími

en: Length
is: Lengd

en: Processing
is: Í vinnslu

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.
