Ooyala (7.x-2.0-beta3) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Operations
no: Handlinger

en: content
no: innhold

en: Remove
no: Fjern

en: Description
no: Beskrivelse

en: unknown
no: ukjent

en: Tags
no: Stikkord

en: view
no: vis

en: Weight
no: Vekt

en: none
no: ingen

en: Time
no: Tid

en: Length
no: Lengde

en: Processing
no: Bearbeider

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
no[0]: 1 element behandlet uten feil:
no[1]: @count elementer behandlet uten feil:

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: Preview image
no: Forhåndsvis bilde

en: pixels
no: piksler

en: Title field
no: Tittelfelt

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: The post could not be saved.
no: Kunne ikke lagre innlegget.

en: An error occurred and processing did not complete.
no: Det oppstod en feil. Prosesseringen ble avbrutt.
