Ooyala (7.x-2.0-beta5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
