Ooyala (7.x-2.0-beta5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Video
fa: ویدیو
