Ooyala (7.x-2.0-beta5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Video
he: וידאו
