Ooyala (7.x-2.0-beta6) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: unknown
ca: desconegut

en: Tags
ca: Etiquetes

en: view
ca: mostra

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Import
ca: Importa

en: Time
ca: Hora

en: Length
ca: Llargada

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Video
ca: Vídeo

en: Processing
ca: Processant

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: Preview image
ca: Previsualitza la imatge

en: pixels
ca: píxels

en: Title field
ca: Camp títol

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: The post could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'enviament.

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.
