Ooyala (7.x-2.0-beta6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: view
cs: zobrazit

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Time
cs: Čas

en: Length
cs: Délka

en: Channel
cs: Kanál

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: Preview image
cs: Náhled obrázku

en: pixels
cs: pixelů

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: The post could not be saved.
cs: Příspěvek nelze uložit.

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: The file field %field has been updated with new settings.
cs: Pole %field bylo aktualizováno s novým nastavením.
