Ooyala (7.x-2.0-beta6) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: view
eo: rigardi

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Import
eo: Importu

en: Time
eo: Tempo

en: Features
eo: Ecoj

en: Processing
eo: Traktante

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: @type: updated %title.
eo: @type: ĝisdatigita %title.

en: @type %title has been updated.
eo: @type %title estas ĝisdatigita.

en: The post could not be saved.
eo: La afiŝo ne povis esti konservita.

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.
