Ooyala (7.x-2.0-beta6) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: content
fil: nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: view
fil: tingnan

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala

en: Import
fil: Angkatin

en: Processing
fil: Pinoproseso

en: @type %title has been updated.
fil: Ang @type na %title ay nabago.
