Ooyala (7.x-2.0-beta6) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: view
os: бакаст

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Import
os: Импорт

en: Time
os: Афон
