Ooyala (7.x-2.0-beta6) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: view
fa: مشاهده

en: Weight
fa: وزن

en: none
fa: هیچ

en: Import
fa: ورود

en: Time
fa: زمان

en: Length
fa: طول

en: Video
fa: ویدیو

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: pixels
fa: پیکسل

en: Title field
fa: عنوان حوزه

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمیتواند ذخیره شود.

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.
