Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: view
am: ትይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Import
am: አስመጣ

en: Time
am: ሰዓት

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
