Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: view
bg: преглед

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Import
bg: Импортирай

en: Time
bg: Време

en: Length
bg: Времетраене

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Labels
bg: Етикети

en: Processing
bg: Обработва

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: The post could not be saved.
bg: Публикацията не може да бъде записана.

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.
