Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: view
el: προβολή

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Time
el: Ώρα

en: Length
el: Μήκος

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
el[0]: Επιτυχής επεξεργασία 1 αντικειμένου:
el[1]: Επιτυχής επεξεργασία @count αντικειμένων:

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: The post could not be saved.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση της δημοσίευσης.

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.
