Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: view
hr: prikaz

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Import
hr: Uvezi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Length
hr: Dužina

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Features
hr: Značajke

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: pixels
hr: piksela

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.
