Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Tags
hu: Címkék

en: view
hu: megtekintés

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: Default content type
hu: Alapértelmezett tartalomtípus

en: Time
hu: Idő

en: Length
hu: Hosszúság

en: Player
hu: Lejátszó

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Channel
hu: Csatorna

en: Labels
hu: Feliratok

en: Features
hu: Jellemzők

en: Video
hu: Videó

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hu[0]: 1 elem sikeresen fel lett dolgozva:
hu[1]: @count elem sikeresen fel lett dolgozva:

en: @type: updated %title.
hu: @type: %title frissítve lett.

en: Preview image
hu: Előnézeti kép

en: pixels
hu: képpont

en: Title field
hu: Cím mező

en: @type %title has been updated.
hu: %title @type frissítve lett.

en: The post could not be saved.
hu: A tartalom nem menthető el.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: An error occurred and processing did not complete.
hu: Hiba történt, a feldolgozás nem ért véget.

en: Unimported
hu: Nincs importálva

en: Invalid token.
hu: Érvénytelen vezérlőjel

en: The file field %field has been updated with new settings.
hu: %field fájlmező frissítve lett az új beállításokkal.

en: Video thumbnail
hu: Videó bélyegképe

en: Refresh thumbnails
hu: Bélyegképek frissítése

en: - Select a channel -
hu: - Csatorna kiválasztása -
