Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Import
lt: Importuoti

en: Time
lt: Laikas

en: Length
lt: Ilgis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Labels
lt: Žymės

en: Features
lt: Savybės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: pixels
lt: pikseliai

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.
