Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: view
lv: skatīt

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Import
lv: Importēt

en: Time
lv: Laiks

en: Length
lv: Garums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Channel
lv: Kanāls

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Processing
lv: Apstrādē

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls

en: pixels
lv: pikseļi

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.
