Ooyala (7.x-2.0-beta7) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Import
nn: Importer

en: Time
nn: Tid

en: Processing
nn: Handsamar

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.
