Ooyala (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Import
bs: Uvezi

en: Time
bs: Vrijeme

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Processing
bs: Procesujem

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bs[0]: 1 stavka uspješno procesovana:
bs[1]: @count stavke uspješno procesovane:
bs[2]: @count stavki uspješno procesovano:

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.

en: The post could not be saved.
bs: Članak nije mogao biti sačuvan.

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
