Ooyala (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: view
eu: ikusi

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Import
eu: Inportatu

en: Time
eu: Ordua

en: Length
eu: Luzera

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Labels
eu: Etiketak

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.
