Ooyala (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ
