Ooyala (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Time
sr: Време

en: Processing
sr: Обрада
