Ooyala (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: content
fi: sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: unknown
fi: tuntematon

en: Tags
fi: Tagit

en: view
fi: näkymä

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: Import
fi: Tuo

en: Time
fi: Aika

en: Length
fi: Pituus

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Default thumbnail
fi: Oletus esikatselukuva

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Processing
fi: Käsitellään

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fi[0]: 1 kohde käsiteltiin:
fi[1]: @count kohdetta käsiteltiin:

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: Preview image
fi: Esikatselukuva

en: pixels
fi: pikseliä

en: Please select
fi: Valitse

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: The post could not be saved.
fi: Kirjoitusta ei voitu tallentaa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.
