Ooyala (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Import
gl: Importar

en: Time
gl: Hora

en: Length
gl: Lonxitude

en: Player
gl: Reproductor

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Automatic
gl: Automático

en: Processing
gl: Procesando

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: pixels
gl: píxeles

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Title field
gl: Campo de título

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.
