Ooyala (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: content
id: konten

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: view
id: tampilan

en: Weight
id: Bobot

en: none
id: tidak ada

en: Import
id: Impor

en: Time
id: Waktu

en: Length
id: Panjang

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Features
id: Fitur

en: Automatic
id: Otomatis

en: Processing
id: Memproses

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
id[0]: 1 item berhasil diproses:
id[1]: @count item berhasil diproses:

en: @type: updated %title.
id: @type: meng-update %title.

en: Preview image
id: Gambar pratinjau

en: pixels
id: piksel

en: Please select
id: Silahkan pilih

en: Title field
id: Judul bidang

en: @type %title has been updated.
id: @type %title sudah di-update.

en: The post could not be saved.
id: Artikel tidak bisa disimpan.

en: An error occurred and processing did not complete.
id: Ada kesalahan terjadi dan proses tidak selesai dilakukan.
