Ooyala (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: view
jv: tampilan

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Import
jv: Ngimpor

en: Time
jv: Wektu

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Processing
jv: Lagi proses

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: pixels
jv: piksel

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.
