Ooyala (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: content
vi: nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: unknown
vi: không rõ

en: Tags
vi: Thẻ

en: view
vi: xem

en: Weight
vi: Độ nặng

en: none
vi: không có

en: Import
vi: Nhập vào

en: Time
vi: Thời gian

en: Length
vi: Chiều dài

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Labels
vi: Nhãn

en: Features
vi: Tính năng

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Automatic
vi: Tự động

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
vi[0]: 1 mục đã được xử lý:

en: @type: updated %title.
vi: @type: đã cập nhật %title.

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Please select
vi: Vui lòng chọn

en: @type %title has been updated.
vi: @type %title đã được cập nhật.

en: The post could not be saved.
vi: Không thể lưu bài viết.

en: An error occurred and processing did not complete.
vi: Có lỗi xảy ra và việc xử lý chưa hoàn thành.
