Ooyala (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy
