Ooyala (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: content
pl: zawartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: unknown
pl: nieznane

en: Tags
pl: Tagi

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Import
pl: Importuj

en: Time
pl: Czas

en: Length
pl: Długość

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Channel
pl: Kanał

en: Labels
pl: Etykiety

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Video
pl: Wideo

en: Metadata
pl: Metadane

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: Preview image
pl: Podgląd obrazu

en: pixels
pl: piksele

en: Please select
pl: Wybierz

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: Unimported
pl: Niezaimportowane
