Ooyala (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Import
gu: આયાત

en: Time
gu: સમય

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
