Ooyala (7.x-2.2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: content
sv: innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: unknown
sv: okänd

en: Tags
sv: Etiketter

en: view
sv: visa

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: none
sv: ingen

en: Import
sv: Importera

en: Time
sv: Tid

en: Length
sv: Längd

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Channel
sv: Kanal

en: Labels
sv: Etiketter

en: Features
sv: Funktioner

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Processing
sv: Bearbetar

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sv[0]: 1 inlägg behandlades utan problem:
sv[1]: @count inlägg behandlades utan problem:

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: Preview image
sv: Förhandsgranska bilden

en: pixels
sv: pixlar

en: Please select
sv: Vänligen välj

en: Title field
sv: Titelfält

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: The post could not be saved.
sv: Inlägget kunde inte sparas.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.

en: The file field %field has been updated with new settings.
sv: Filfältet %field har uppdaterats med nya inställningar.
