Ooyala (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: unknown
ar: مجهول

en: Tags
ar: وسوم

en: view
ar: عرض

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Time
ar: الوقت

en: Length
ar: الطول

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Features
ar: الخصائص

en: Video
ar: فيديو

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ar[0]: تمت معالجة عنصر واحد:
ar[1]: لم تُعالج أي عناصر:
ar[2]: تمت معالجة عنصرين:
ar[3]: تمت معالجة @count عناصر:
ar[4]: تمت معالجة @count عنصرا:
ar[5]: تمت معالجة @count عنصر:

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: Preview image
ar: معاينة الصورة

en: pixels
ar: بكسلات

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: The post could not be saved.
ar: تعذر حفظ الموضوع.

en: An error occurred and processing did not complete.
ar: حدث خطأ ولم تكتمل المعالجة.
