Ooyala (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: view
ast: vista

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Import
ast: Importar

en: Time
ast: Hora

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Processing
ast: Procesando
