Ooyala (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ
