Ooyala (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: content
tr: içerik

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Tags
tr: Etiketler

en: view
tr: görüntüle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: none
tr: hiçbiri

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Time
tr: Zaman

en: Length
tr: Uzunluk

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Channel
tr: Kanal

en: Features
tr: Özellikler

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Processing
tr: İşliyor

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
tr[0]: 1 adet öğe başarıyla işlendi:
tr[1]: @count adet öğe başarıyla işlendi:

en: @type: updated %title.
tr: @type: %title güncellendi.

en: Preview image
tr: Görseli önizle

en: pixels
tr: piksel

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: @type %title has been updated.
tr: %title başlıklı @type içeriği güncellendi.

en: The post could not be saved.
tr: Gönderi kaydedilemedi.

en: An error occurred and processing did not complete.
tr: Bir hata oluştu ve işlem tamamlanamadı.
