Ooyala (7.x-3.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Import
bn: আমদানী

en: Time
bn: সময়

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
