Ooyala (7.x-3.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
