Ooyala (7.x-3.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
