Ooyala (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: unknown
sk: neznáme

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Import
sk: Importovať

en: Time
sk: Čas

en: Length
sk: Dĺžka

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Automatic
sk: Automatický

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: pixels
sk: pixelov

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.
