Ooyala (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: content
nl: inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: unknown
nl: onbekend

en: Tags
nl: Labels

en: view
nl: weergeven

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: Import
nl: Importeren

en: Time
nl: Tijd

en: Length
nl: Lengte

en: Player
nl: Speler

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Channel
nl: Kanaal

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Processing
nl: Verwerken

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: Preview image
nl: Voorbeeldweergave

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Title field
nl: Titelveld

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: The file field %field has been updated with new settings.
nl: Het bestandsveld %field is vernieuwd met de nieuwe instellingen.

en: Are you sure you want to import these videos?
nl: Bent u zeker dat u deze videos wilt importeren?

en: Import starting.
nl: Invoer starten

en: Video thumbnail
nl: Videominiatuur
