Ooyala (7.x-3.3) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: content
cy: cynnwys

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: view
cy: gweld

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Time
cy: Amser

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Processing
cy: Prosesu

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cy[0]: 1 eitem wedi ei brosesu'n llwyddiannus:

en: @type: updated %title.
cy: @type: wedi diweddaru %title.

en: Please select
cy: Dewiswch

en: @type %title has been updated.
cy: Mae @type %title wedi ei ddiweddaru.

en: The post could not be saved.
cy: Ni ellir cadw'r cofnod.

en: An error occurred and processing did not complete.
cy: Roedd gwall a ni gwblhaodd y prosesu.
