Ooyala (7.x-3.3) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: pixels
hy: փիքսել

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: The post could not be saved.
hy: Գրառումը չի կարող հիշվել։
