Ooyala (7.x-3.4) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Import
be: Імпарт

en: Time
be: Час

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Features
be: Функцыі

en: Processing
be: Апрацоўка

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: Preview image
be: Перапрагледзець выяву

en: pixels
be: пікселі

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.
