Ooyala (7.x-3.4) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: unknown
et: tundmatu

en: Tags
et: Sildid

en: view
et: näita

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Import
et: Impordi

en: Time
et: Aeg

en: Length
et: Pikkus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Labels
et: Sildid

en: Features
et: Omadused

en: Processing
et: Töötlemine

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: Preview image
et: Pildi eelvaade

en: pixels
et: pikslit

en: Please select
et: Palun vali

en: Title field
et: Tiitli väli

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.
