Ooyala (7.x-3.4) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: unknown
ro: necunoscut

en: Tags
ro: Etichete

en: view
ro: afișează

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: Time
ro: Ora

en: Length
ro: Lungime

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Labels
ro: Etichete

en: Features
ro: Caracteristici

en: Automatic
ro: Automat

en: Processing
ro: În procesare

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ro[0]: 1 obiect a fost procesat cu succes:
ro[1]: @count obiecte au fost procesate cu succes:
ro[2]: @count de obiecte au fost procesate cu succes:

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: Preview image
ro: Previzualizare imagine

en: pixels
ro: pixeli

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: @type %title has been updated.
ro: @type %title a fost actualizat.

en: The post could not be saved.
ro: Articolul nu a putut fi salvat.

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare și procesarea nu a fost finalizată.
