Ooyala (7.x-3.4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: None
ug: يوق

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: The post could not be saved.
ug: ماقالە ساقلانمىدى.
